תיקון גיטרות בחיפה ובצפון    

תיקון גיטרות מצריך ידע וניסיון. בתור מנהל מעבדת גיטרות בחנות כלי נגינה מובילה בצפון ועד היום, תיקנתי אלפי גיטרות ממגוון המותגים והרמות. טכניקות העבודה וציוד התיקון הם מהמתקדמים ביותר בתחום.

במעבדה בחיפה, מתבצעים כל סוגי התיקונים לגיטרות וכלי מיתר, קרי: החלפת מיתרים, סט-אפ לגיטרה חשמלית, סט-אפ לגיטרה אקוסטית, סט-אפ לגיטרה בס, סט-אפ לגיטרה קלאסית, כיוון גיטרה ואינטונציה, התקנת הגברה בגיטרה, תיקון מנדולינות, תיקון בוזוקי, תיקון שברים, תיקון סדקים, צביעת גיטרה, החלפת מפתחות, הגברה לכינור,הגברה לעוד, התקנת פיקאפ, החלפת פיקאפ, התקנת פיאקפ מידי,  טיפול בכשלים אלקטרונים ועוד.

כשזה מגיע לגיטרה שלכם, תשאירו את העבודה לדוקטור.

בקרו בעמוד הפייסבוק לצפייה בתיקוני גיטרות אחרונים.


ליצירת קשר: אסף אטיאס
 0546-550-830

 

איך גיטרה נשמעת אחר טיפול סט-אפ?

 

 

 

מפת הגעה לבית העסק

 

 

 

 

 

 

 

המלצות הלקוחות

"אסף ביצע סט-אפ לגיטרה אקוסטית של BreedLove שלא התיחסו אליה בהתאם לפני כן והחזיר אותה לחיים. הגיטרה לאחר הסט-אפ מרגישה ונשמעת מעולה, נעימה וכיפית לנגינה. תודה אסף על העבודה המסורה.הסאונד והנוחות של הגיטרה לאחר הסט-אפ בהחלט מחדירים מוטיבציה לנגינה ללא הפסקה לאחר תקופה של הזנחה. ממליץ בחום!"

נדב בורשטיין

 

 

 

 

 

 

 

 

"

"חברים יקרים לפני כמה ימים הבאתי את הגיטרה שלי לאסף לטיפול סטאפ מדובר על אפיפון לס פול קאסטום. אני חייב לתת פרגון לבחור ולהמליץ עליו בחום רב. אסף קיבל אותי יפה והתייחס להערות שלי לגבי התחושות שאני רוצה מהגיטרה לאחר שעה הגעתי לאסוף את הכלי וזה הרגיש בדיוק איך שרציתי .
כל מי שגר באיזור הצפון שלא יחשוב פעמיים ויתן את הגיטרה שלו לאסף . שאר הכלים שלי עוד יגיעו אליו. ישר כח
"

אביעד דרעי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

" אסף קיבל ממני גיטרה פנדר סטרט שנת 93 יד שניה שעברה קודם לכן סטאפ אצל הרצל רז מרמת גן ומאז רק רציתי למכור אותה. הגיטרה אמנם לא זמזמה אבל לא היה לה "ביצים". אחרי שיחה עם אסף הוא הציע לי להביא את הגיטרה אליו לסטאפ למיתרי 010. מאז שקיבלתי את הגיטרה חזרה מאסף, אני כל כך מרוצה מהתוצאה שאני אפילו לא חושב למכור אותה. היום אני אפילו לא מעלה על דעתי שמישהו אחר יגע לי בגיטרות. "

גיא פאר.  

 

 

 

 

 

 

סט-אפ לגיטרה חשמלית

 

 

 

 

 

 

 

כתובת ושעות פתיחה

 רחוב רבי עקיבא 11 א', חיפה.

 שעות פתיחה: ימים א'-ה' :9:00-21:00

 ימי שישי וערב חג  15:00 -9:00.

הגעה בתאום מראש.

 

     

Copyright © 2024 Asaf Atias
All Rights Reserved.